Search

بهترین سرمایه گذاری ها در بورس آمریکا قسمت اول


قطعا یکی از امید های تمامی افراد سرمایه گذاری درست و مطمعن و سود آور هست که در یک زمان بندی منطقی اتفاق بی افتند.

از سالهای قبل بحث خودروهای برقی در کشور آمریکا و منطقه اروپا یک بحث جدی در راستای کاهش الایندگی های محیطی بوده است.

جدیدا کشور چین نیز برای بهبود شرایط آلایندگی در این کشور و مخصوصا شهر های بزرگ از جمله پکن مشوق های مناسبی برای افرادی که خودروهای برقی استفاده کنند در نظر گرفته است. بعد از انتخاب اقای بایدن به انواه رئیس جمهور جدید در آمریکا روند سرمایه گذاری در حوزه خودروهای برقی و انرژی های تجدید پذیر چند برابر شده است. تمامی موارد بالا کافیست که فروش و سود آوری شرکت های تولید انرژی های تجدید پذیر و همینطور شرکت های طراح و سازنده خودروهای سبک و سنگین برقی دستخوش سودآوری های مناسب گردد.

به عنوان مثال در زیر سهام یک شرکت و افق افزایش سهام این شرکت مورد بحث قرار خواهد گرفت.

شرکت NIO که یک شرکت طراح و سازنده خودرو های برقی در کشور چین هست در سال گذشته بر اساس سرمایه گذاری های جدید در این شرکت امکان افزایش تولدات خود را داشته و بر اساس مدل جدیدی از خدمات در حوزه خودروهای برقی که شامل ایجاد شعبه های تعویض باطری خودرو در چند دقیقه به صورت اتوماتیک می باشد و همینطور خدمات شارژ خودروهای برقی در محل عملا به یکی از عمده ترین فروشنده های خودروهای برقی در کشور چین تبدیل شده است.

اهمیت این شرکت از انجاست که جدیدا از یک خودروی جدید رو نمایی کرد که به صورت تمام کامپیوتری امکان تردد بدون راننده را خواهد داشت و عملا به رقیب اصلی شرکت تسلا در آمریکا تبدیل شد.

سهام این شرکت در 12 ماه گذشته سودی نزدیک به 20 برابری را تجربه کرده است و در حال حاظر قیمت سهام این شرکت 38 دلار می باشد.

پیش بینی برای قیمت سهام این شرکت برای انتهای سال 2021 مبلغ 70 دلار و برای انتهای سال 2022 مبلغ 140 دلار خواهد بود. همینطور پیشبینی قیمت سهام این شرکت برای انتهای سال 2025 مبلغ 400 دلار می باشد.

0 views0 comments

Recent Posts

See All